Ron Price ve Randy Lisk’in yazdığı bu kitapta, üstün performansa sahip bir lider olabilmek için ihtiyacınız olan herşeyi bulacaksınız

Çok iyi eğitimli ve çok deneyimli bir lider olabilirsiniz. Yine de liderlik becerilerinizi geliştirmek için bir yol arıyorsanız ve aradığınız şey yeni bir kişisel gelişim kitabı veya eğitimin ötesindeyse, 4/4’lük Lider tam da sizin için hazırlanmış, pratik, eylem odaklı ve gerçek hayata yönelik zamansız bir kaynak.

Halen üst düzey yönetici koçluğu yapmaya devam eden Randy Lisk ve Ron Price, 4/4’lük Lider’deki yirmibeş modülü bizlere sunarken, bugüne kadar gerek Fortune 100 şirketlerindeki, gerekse ufak işletmelerdeki liderlerle çalışarak edindikleri deneyimleri ve kullandıkları araçları bu kitapta bir araya getiriyorlar.

  • Giderek karmaşıklaşan bir dünyada net bir şekilde düşünebilme
  • Bahane üretmeden güçlü ekipler oluşturmak ve sonuç elde etmek için kendi kendini yönetme
  • Sürdürülebilir etki sağlayan üstün sonuçlara ulaşmak için başkalarına liderlik etme
  • Kim olduğunuz ve kim olmak istediğiniz konusunda özgünlük

Kişinin kendine uyarlayabileceği ve ölçülebilir şekilde sunulan her bir yetkinlik, “ideal ben”i tanımlayabilmeniz ve bu hedefe yönelik olarak pratik yapabilmeniz için kullanılabilecek pratik, eylem odaklı ve gerçek hayata yönelik zamansız bir kaynak.

Sorularınız için e-posta adresimiz:
destek@thecompleteleader.org

TTI Success Insights Türkiye hakkında daha fazla bilgi için: 
www.ttisuccessinsights.com.tr

www.TheCompleteLeader.org

Kitabi satin almak istiyorum

Daha fazla bilgi için
0 212 258 7625